Hráč Steelers James Conner překvapil maminku nečekaným dárkem

Hráč Steelers James Conner překvapil maminku nečekaným dárkem James Conner | zdroj: Profimedia

Porazil rakovinu a splnil si sen v NFL. Jako důkaz vděčnosti koupil své mamince nový dům a její úžasná reakce obletěla svět. 

Running back Pittsburghu Steelers James Conner neprožíval jednoduché dětství a muset překovat spousty překážek. Maminka vždy stála po jeho boku, hráče podporovala a nyní dostala úžasný dárek. Pětadvacetiletý hráč koupil mámě nový dům a na Instagramu zveřejnil dojemné video.

Conner oplýval talentem od mládí, ale kariéru mu brzdily vážné zdravotní problémy. Na střední škole si přetrhl křížový vaz v koleni a vynechal půlku sezony. Po návratu na trávníky nachytal 1 765 yardů pro 26 touchdownů a ve sestavě zářil. Zdravotní trable tím ale bohužel neskončily. Hráči byl diagnostikován Hodginsův lymfom, což je akutní forma rakoviny. 

Zákeřnou nemoc dokázal překonat a nakonec byl vybrán ve třetím kole draftu 2017. Od studijních let Conner vždy mluvil o tom jak velkou roli v jeho životě hraje starostlivá maminka. Dle vlastních slov je právě ona hlavním důvodem, proč se stal profesionálním fotbalistou. Chtěl jí vrátit lásku a péči, kterou dostával během náročného dětství a těžkých zdravotních problémů. Dokonce plánuje vydat autobiografii, ve které popíše svou trnitou cestu do NFL.