Nováček se snažil do hotelu propašovat dámskou návštěvu. Porušil tím karanténu a byl okamžitě propuštěn

Nováček se snažil do hotelu propašovat dámskou návštěvu. Porušil tím karanténu a byl okamžitě propuštěn Kemah Siverand | zdroj: Profimedia

Na tohle rande Kemah Siverand nikdy nezapomene. Toužil po dámské návštěvě, porušil bezpečnostní protokoly a přišel o vysněné angažmá v profesionální NFL. 

Celoživotní sen mnoha hráčů se může rozplynout během několika hodin. Nováček v týmu Seattle Seahawks Kemah Siverand porušil bezpečnostní opatření a dostal okamžitou výpověď. NFL zavedla přísná bezpečnostní opatření pro tréninkové kempy ve snaze zabránit šíření nemoci COVID-19 a umožnit zahájení sezony 2020 v domluveném termínu. 

Cornerback Kemah Siverand byl natočen při snaze proniknout do uzavřeného hotelu s dámskou návštěvou. Tím porušil stanovené protokoly a dostal okamžitou výpověď. Seahawks o ukončení spolupráce informovali již minulý týden, ale konkrétní důvod novinářům nesdělili. Pouze vydali prohlášení, že zúžili seznam hráčů na 76. Tento týden na veřejnost pronikly záběry, kde bývalý klenot Oklahomské státní univerzity zkouší přijít s dámskou návštěvou na hotel u tréninkového kempu. Žena dokonce měla na sobě oblečení s motivy Seahawks, aby vypadala jako jeden z hráčů.

S ohledem na nekončící pandemii byli hráči vyzváni, aby se vyhýbali kontaktu s osobami mimo tréninkové kempy, natož aby na hotel vodili osoby mimo organizaci. 

“Kdokoliv ohrozí týmové zdraví, musí nést patřičné následky. Všichni musí dodržovat disciplínu," řekl trenér Pete Caroll

Siverand nikdy nebyl draftován a i přesto dostal šanci podepsat smlouvu s profesionálním týmem NFL. V klubu s ním počítali do tzv. Special týmu a splnili mu životní sen. Svým chováním si zavřel dveře do světa velkého fotbalu a přišel o miliony dolarů.

 Fanoušci si ze Siveranda dělají srandu a internet obletěla podobná vtipná videa:

Zdroje:
CBS Sports