Patriots představili nové sady dresů. Bradyho éra definitivě končí

Patriots představili nové sady dresů. Bradyho éra definitivě končí Nové dresy New England Patriots | zdroj: patriots.com

Pats obléknou nové venkovní dresy v bílé barvě. Změny se dočkala i dlouholetá domácí uniforma.

Patrioti vyslyšeli prosby fanoušků a představili nové dresy pro letošní sezonu. Nejlepší tým tohoto tisíciletí přišel s několika změnami, včetně představení nové venkovní uniformy. Éra po Tomu Bradym definitivně započala. 

Bílý venkovní dres Pats oblékají od roku 2000 a nyní doznal výrazné změny v podobě třech pruhů přes ramenní chrániče hráčů, které jsou v tomto tisíciletí zobrazeny vůbec poprvé. Na dresech se objeví i barevné detaily, které odkazují na počátky organizace v AFL. 

Na modrých domácích uniformách je zobrazené číslo hráče, které je bílé a ohraničené červeným rámem. Bílý pruh ohraničený červenými čarami ozdobí i zápasové kalhoty, které jsou v modré barvě. 

Na domácí půdě tedy šestinásobný vítěz Super Bowlu nastoupí komplet v modré, na hřišti soupeřů obléknou bílé dresy s modrými kalhotami. 

Dvacet let úspěchů s Tomem Bradym je definitivně pryč. Nejúspěšnějších organizace amerického profesionálního sportu posledních let mění nejen personální obsazení, ale i vzhled svých dlouholetých uniforem.

 

Zdroje:
NFL.com