Policie zastavila stíhání Juliana Edelmana, který také pomáhá v boji s koronavirem

Policie zastavila stíhání Juliana Edelmana, který také pomáhá v boji s koronavirem Julian Edelman | zdroj: Profimedia

Edelman byl obviněn z vandalismu a výtržnictví po vyřazení Patriots z letošního playoff. Nyní je stíhání zastaveno a populární hráč povzbuzuje lidi v boji s koronavirem.

Podle zástupce okresního úřadu města Los Angeles bylo ukončeno vyšetřování wide receivera New England Patriots Juliana Edelmana kvůli obvinění z vandalismu a výtržnictví. 

Patriots překvapivě vypadli již v prvním kole playoff s Tennessee Titans a pár dní poté byl Edelman zadržen v Beverly Hills. Populární hráč z "neznámých důvodů" několikrát skočil na kapotu zaparkovaného vozu a způsobil majiteli finanční škodu. Ten přivolal policejní hlídku, která na místo dorazila a zadržela populárního hráče.

Majitel vozu nedávno sdělil advokátní kanceláři, že veškerá finanční škoda již byla uhrazena a majitel nemá zájem, aby byl dotčený hráč trestně stíhán. K okresnímu zástupci se dostala oficiální zpráva: 

“Majitel vozidla informoval, že nechce, aby úřady stíhaly zatčenou osobu za vandalismus a výtržnictví. Nemá žádnou kriminální historii.”  

Rodák z Redwood City v Kalifornii spojil celou svou kariéru s New England Patriots. Během deseti let vyhrál třikrát Super Bowl a v roce 2019 byl zvolen MVP finálového utkání. 

V těžkých časech koronaviru Edelman následoval stovky světových sportovců a poslal povzbuzující video. Podpořil především lidi z Bostonu a na videu oblékl dres Bostonu Celtics. Je zapojen do charitativních projektů bojujících s tímto novým virem, který si ve spojených státech vyžádal tisíce obětí.
Zdroje:
ESPN