Saints získali Winstona a prodloužili s Tysomem Hillem

Saints získali Winstona a prodloužili s Tysomem Hillem Jameis Winston | zdroj: Profimedia

Saints to i v letošní sezoně myslí s útokem na titul vážně a podepsali kvalitní quarterbacky, kteří budou krýt záda Drew Breesovi.

“Švýcarský armádní nůž” zůstává ve výkladní skříni New Orleans Saints. Všestranný quarterback Tysom Hill prodloužil v Lousianě smlouvu na dva roky a vydělá si 21 milionů dolarů. 

Klub informaci potvrdil na svých internetových stránkách.

Dreew Brees, Michael Thomas, Jared Cook, Alvin Kamara, Hill a nyní i Jameis Winston. Saints disponují nejsilnějším útokem soutěže.

Devětadvacetiletý hráč je na soupisce Saints od roku 2017 a v sestavě figuruje jako “joker”. Quarterback, který dokáže běhat, chytat přihrávky, skórovat touchdowny. Zaznamenal 352 běhových yardů, 234 přidal jako receiver, skóroval 9 touchdownů a přidal 13 úspěšných tacklů. 

Hill v únoru prohlásil, že sám sebe vidí jako starting quarterbacka a hodlá New Orleans opustit. Nyní plně otočil a prohlásil, že dělat podporu legendárnímu Drew Breesovi je neocenitelným zážitkem.  

Do New Orleans míří i Jameis Winston

Saints ale nezahálejí a útok posilují ještě více. K Breesovi a Tysomu Hillovi přichází bývalý quarterback Buccaneers Jameis Winston. Svatí tak přivedli do týmu další konkurenci a potencionální náhradu za Breese, který potvrdil, že letošní sezona bude jeho poslední v profesionálním fotbale. 

Po měsíci bez angažmá podepsal Jameis Winston roční kontrakt s nejlepším týmem divize NFC South, který se řadí mezi největší favority celé konference. Držitel Heismanovy trofeje podepsal roční smlouvu, ale částka nebyla zveřejněna.

Wiston byl jedničkou draftu 2015 a ve své první sezoně se dostal do sestavy Pro Bowlu. Svůj potenciál ale nikdy plně nenaplnil. Podává nevyrovnané výkony, často zbytečně chybuje a ztrácí kontrolu. Během pěti let v Tampě naházel 19 737 yardů pro 121 touchdownů a 88 interceptionů. Čísla z loňské sezony jsou naprosto ojedinělá, kdy napočítal stejný počet touchdownů jako interceptionů - 30. 

Od roku 2006 nemá žádný jiný quarterback více turnoverů, než šestadvacetiletý rodák z Alabamy.

Zdroje:
NFL.com