Stripchat Superdome? Webový portál pro dospělé touží pojmenovat arénu New Orleans Saints

Stripchat Superdome? Webový portál pro dospělé touží pojmenovat arénu New Orleans Saints zdroj: neworleanssaints.com

Saints dostali zajímavou sponzorskou nabídku. Erotický webový portál nabízí 15 milionů dolarů za možnost pojmenovat stadion Superdome.

New Orleans Saints se pyšní jedním z nejznámějších světových stadionů. Supermoderní Superdome nese název slavné německé automobilky Mercedes-Benz a sponzorská smlouva vyprší příští rok. Saints obdrželi zajímavou nabídku na pojmenování stadionu. Ozval se webový portál pro dospělé. 

Server Stripchat.com ve čtvrtek podal oficiální nabídku 15 milionů dolarů za práva na pojmenování Superdome stadionu. Ředitel komunikace Stripchatu Max Benett vydal prohlášení:

“Zabývali jsme se možností vstoupit do sportovního světa a toto je skvělá příležitost. Chtěl bych, aby Stripchat ztělesňoval myšlení a charakter New Orleans.”

Rekonstrukce stadionu před patnácti lety stála astronomických 245 milionů dolarů. Superdome se proměnil v supermoderní arénu pro 78 tisíc diváků. Unikátní stavba 7x hostila Super Bowl, naposledy v roce 2013, kdy Ravens udolali 49ers 34:31. 

Stripchat není jediným úspěšným webem pro dospělé. Společnost Bangbros učinila nabídku basketbalovému týmu Miami Heat v hodnotě 10 milionů dolarů. Vedení Heat odmítlo a proto zůstává název American Airlines Arena, přestože smlouva s americkou společností skončila v roce 2019 a nejsou informace o jejím prodloužení. 

Saints oznámili, že ukončí spolupráci s Mercedes-Benz po konci příští sezony. Německá automobilka sponzoruje také Atlantu Falcons, jejichž Mercedes-Benz stadium je architektonický skvost. 

Fanoušci okamžitě začali vtipkovat na sociálních sítích. Přejmenovat fotbalovou arénu po erotické stránce, je šílené i na Spojené státy.