Sexuální obtěžování, napadení i vydírání. Problémový Antonio Brown opět končí profesionální kariéru

Sexuální obtěžování, napadení i vydírání. Problémový Antonio Brown opět končí profesionální kariéru Antonio Brown, Patriots vs Dolphins, 2019 | zdroj: Profimedia

Ačkoli Antonio Brown oznámil konec kariéry, v zákulisí se spekuluje o zájmu Seattle Seahawks. Dostane problémový hráč poslední šanci, nebo skutečně zamíří do fotbalového důchodu?

Kontroverzní wide receiver Antonio Brown opět ohlásil konec kariéry. Na sociálních sítích sdílel příspěvek, ve kterém poděkoval za skvělou kariéru a ukončil dráhu profesionálního fotbalisty. Jak vážné je Brownovo rozhodnutí se můžeme jen domnívat. Problémový hráč s koncem kariéry vyhrožoval již několikrát, protože nenašel tým, který by mu znovu dal šanci. Nyní se spekuluje o zájmu Seattle Seahawks, kteří nutně potřebují posílit svou ofenzívu. 

Sportovní novinář Jeremy Fowler k situaci prohlásil:

“Seahawks provedli hlubokou analýzu ohledně Brownova přínosu pro tým. Mají pocit, že vlastní dobré informace o hráčově formě, ale zatím nevědí jak velký trest dostane Brown za své prohřešky v osobním životě. Seahawks čekají, jak se situace vyvine.” 

Brown patřil dlouhé roky mezi nejlepší wide receivery celé soutěže. V historických tabulkách Pittsburghu je na druhém místě v počtu zachycených přihrávek (837), yardů (11 207) i touchdownů (74).

Svou kariéru si jednatřicetiletý hráč zničil sám. Byl obviněn ze sexuálního napadení, zastrašoval svědky textovými zprávami. Nedávno měl konflikt s policií, který navíc nasdílel na sociální sítě. Brown to očividně nemá v hlavě úplně v pořádku a takto komplikovanou osobnost angažuje málokterý klub. Pokud se AB84 skutečně vrátí na fotbalové trávníky, nebude moci nastoupit do té doby, dokud se nevyřeší obvinění z údajného sexuálního obtěžování. Tuto informaci potvrdil komisař NFL Roger Goodell.

Brown na Twitteru sdílel příspěvek, ve kterém oznámil konec kariéry.

Těžko brát tato vyjádření vážně, obzvláště poté, co Brown před časem natáčel tréninková videa s Lamarem Jacksonem. Uvidíme, zda Seahawks dají šanci nejlepšímu receiverovi posledních let, ale také hráči, který kupí jeden přešlap za druhým a měl by vyhledat psychiatrickou pomoc. 

Během své úspěšné kariéry vydělal obrovské jmění, které utrácí za drahá auta a diamantové hodinky. Dokonce přešel na dráhu hudebníka a nazpíval svůj vlastní rappový song.

Fanoušci jsou ale smutní, protože ve své nejlepší formě patřil Brown k hvězdám amerického fotbalu a byl hráčem, který k obrazovkám přilákal diváky z celého světa.

Zdroje:
CBS Sports