Závodní speciál ozdobí nápisy podporující znovuzvolení Donalda Trumpa

Závodní speciál ozdobí nápisy podporující znovuzvolení Donalda Trumpa Auto týmu Go Fas Racing | zdroj: Twitter / @gofasracing32

Závodní tým Go Fas Racing veřejně podporuje Donalda Trumpa a na víkendový závod připravil nové schéma vozu, které má prezidentovi získat nové voliče.

Donald Trump má své zastánce i mezi závodníky NASCAR. Pilot Corey LaJoie ozdobí svůj závodní speciál nápisem “Trump 2020”, aby podpořil prezidenta v podzimních volbách. 

Stáj Go Fas Racing ve středu odhalila schéma vozu, do kterého LaJoie nastoupí při víkendovém závodě Brickyard 400. Návrh vznikl ve spolupráci s organizací Trump Patriots of America, která dlouhodobě podporuje Donalda Trumpa a věří v jeho opětovné zvolení do prezidentského úřadu. 

Majitel stáje Archie St. Hilaire prohlásil:

“Je mi ctí být součásti kampaně na znovuzvolení prezidenta prostřednictvím Patriotů Ameriky. Jako příznivci Trump 2020 uděláme vše, co je v našich silách, abychom zvítězili na trati a zároveň pomohli Donaldu Trumpovi vyhrát prezidentské volby.” 

Závodní speciál Ford Mustang bude mít nápis “Trump 2020” na přední kapotě a zadní část vozu ozdobí nápis “Každý hlas se počítá”. 

“NASCAR má v USA 75 milionů fanoušků a velmi mě překvapilo, že 15 milionů z nich nejsou registrovaní voliči. Budu se snažit, aby se fanoušci NASCAR zúčastnili hlasování. Když uvidí moje auto, získají větší zájem o listopadové volby,” řekl pilot Corey LaJoie. 

Nedělního závodu se zúčastní i Bubba Wallace, závodník podporující hnutí Black Lives Matters. Bude zajímavé sledovat, na čí stranu se fanoušci přikloní. Je všeobecně známo, že zastánci BLM nemají Donalda Trumpa v lásce a nepřejí si, aby v prezidentské funkci dále pokračoval.

Zdroje:
TMZ