Celoživotní fanoušek Baltimoru Mo Gaba prohrál souboj s rakovinou. Bylo mu pouhých 14 let

Celoživotní fanoušek Baltimoru Mo Gaba prohrál souboj s rakovinou. Bylo mu pouhých 14 let zdroj: baltimoreravens.com

Sportovní svět obletěla smutná zpráva. Mladý fanoušek, který inspiroval hráče i trenéry, prohrál souboj se zákeřnou nemocí. Baltimore Orioles mladého bojovníka přijali do Síně slávy. 

Oddaný fanoušek Baltimore Ravens a Orioles, čtrnáctiletý Mo Gaba, prohrál souboj s rakovinou. Smutná zpráva přišla v úterý večer. Téhož dne, kdy byl malý bojovník oficiálně jmenován do síně slávy baseballového klubu Baltimore Orioles. 

Mo byl celoživotní fanoušek profesionálního sportu. Navštěvoval fotbalové zápasy Ravens i baseballová klání Orioles a za tu dobu si vybudoval přátelský vztah s trenéry i hráči. Mladý fanoušek přinášel radost do srdcí nejen hráčů, ale všech zaměstnanců světoznámých organizací. 

Trenér Ravens John Harbaugh prohlásil:

“Svět ztratil krásného ducha a zářivé světlo. Se svým nakažlivým smíchem, láskou k životu a lásce k baltimorskému sportu nás Mo všechny chytil za srdce. Mo představuje to nejlepší v nás a zanechal po sobě nesmazatelnou stopu. Děkuji Bohu, že ho přivedl do našeho života. Jeho matce Sonse vyjadřujeme upřímnou soustrast. Vždy bude součástí naší rodiny.”

Ravens sdíleli video s několika momenty, které mohl mladý bojovník strávit s hráči milovaného klubu a napsali: “Navždy krkavcem. Milujeme Tě, Mo.”

Orioles následovali Ravens a také sdíleli dojemný vzkaz:

“Děkujeme Mo za tvou radost a nakažlivý smích, který si sdílel s naším týmem a za všechny vzpomínky, na které nikdy nezapomeneme.”

Mladý bojovník šířil radost a úsměvy na všechny strany 

"Jsem šťastný, stále se směji a snažím se, aby se lidé okolo mě také usmívali," řekl v posledním rozhovoru človíček, který svůj životní zápas bohužel prohrál.

Zdroje:
CBS Sports